💎3 DIENŲ JOGOS IR MEDITACIJOS STOVYKLA- SAVO GYVENIMO KŪRĖJAS💎
Gyvenime dažnai bėgame, skubame, gyvendami sociume, mieste, neleidžiame sau sustoti ir NURIMTI. Tuomet kyla neramios mintys, trūksta jėgų, negalime kvėpuoti pilnais plaučiais, atsiranda disbalansas, disharmonija, ligos – žmogus pripranta gyventi PAKENČIAMAI. Taip nustojame jausti savo organizmą, prarandame ryšį su kūnu, dėmesingumu, nes protas nuolatos blaškomas. Chaotiškas protas, kuria disharmoniją.
O kada gyventi savo gyvenimą? Kada KURTI savo gyvenimą?
Kuriame kiekvieną akimirką, tačiau dažniausiai tai darome nesąmoningai, vedami senų įsitikinimų, įsisenėjusių programų, ĮPROČIŲ. Kai pagaliau LEIDŽIAME sau sustoti, atsikvėpti, pastebėti savo mintis: ar jos kuria ar griauna mano gyvenimą? Galime RINKTIS ir KEISTI savo mintis, kai sustojame ir atsigrežiame į save.
✨ Patyriminės jogos ir meditacijos stovyklos tikslas – atgauti jėgas, nuraminti neramias mintis, paleisti kasdienybėje sukuriamas įtampas, emocijas, prisipildyti, kad galėtumėte dalintis, transformuoti savo vidų, atrasti ramybę ir balansą savyje. Vienintelis žmogus kurį galime keisti gyvenime- esame mes patys. Todėl pokyčius pradėkime nuo savęs. O tam pradžiai turime sutvirtinti ryšį su savimi, tuomet kyla INTUICIJA, pasitikėjimas savimi ir gyvenimu, galime pastebėti proto kuriamas programas ir jas KEISTI, išlaisvėti iš ribojimų ir valdyti savo dėmesį. O ten kur mūsų DĖMESYS ten ENERGIJA.
KAS LAUKIA STOVYKLOJE:
💎 Hatha ir vinyasa jogos: švelnios, bet galingos jogos praktikos, asanų (fiziniai pratimai) pagalba išmankštinsite ir stiprinsite savo kūną ir padidinsite lankstumą, ištvermę, sukursite vidinę pusiausvyrą ir balansą. Taisyklingo (diafragminio) kvėpavimo mokymasis gyvenimo kokybės gerinimui.
💎 Meditacijos praktikos: Atliksite įvairias meditacijos praktikas, kurios leis jums nuraminti protą, atrasti savo vidinį stebėtoją, patiems rinktis savo reakcijas ir būsenas. Meditacija gerina gyvenimo kokybę. Gausite meditacijos instrukcijas, kurias pritaikysite praktiškai savo gyvenime.
💎 Atjautos ir geraširdiškumo praktika – pripildo širdį gerųjų savybių taip reikalingų mums kasdieniniame gyvenime ir kuriant ryšį su kitais: atjautos, geraširdiškumo, dėkingumo, atleidimo, priėmimo.
💎 Joga Nidra: pasinersite į sąmoningo atsipalaidavimo būseną su miego meditacija. Ši senovinė praktika leidžia tyrinėti pasąmonės gelmes, skatina gilų gijimą ir atsinaujinimą ląstelių lygmeniu, pripildo ir atgaiviną kūna, tuo metu lavinama INTUICIJA, sąmoningumą , savęs priėmimą.
💎 Sąmoningo kvėpavimo terapija (rebefingas) – patirsite išlaisvinančia, emocijų paleidimo, sugrįžimo į save ir į savo vidinę ašį, laimės ir dėkingumo atradimo savyje sąmoningo kvėpavimo patirtį. Sąmoningas kvėpavimas leidžia paleisti įsisenėjusias programas, įsitikinimus, prisirišimus ir atrasti drąsos ir pasitikėjimo savyje. Taip pat tai sveikatinanti terapija, gerinanti ne tik psichinę, bet ir fizinę būseną.Sąmoningas kvėpavimas su MINERALAIS.
💎 Saviugdos paskaitos ir praktikos: išmoksite apie Save dar giliau, apie proto veikimo mechanizmą, netikrąjį aš, dėmesio valdymą ir koncentraciją, kaip atrasti laimės šaltinį Savyje, praktikos vertingos savižinai, savęs priėmimui, savivertei, valiai, pasitikėjimui ugdyti, laimės atradimui savyje. Mokslu grįstos psichologinės sąmomingumo (mindfulness) praktikos.
💎 Pirtis: Atsipalaidavimas pirtyje, kūno šveitimas druskomis ir atgaivinimas medumi. Maudynės tvenkinyje.
💎 Laikas SAU, atrasti vidinius atsakymus, prisipildyti resurso, atgauti jėgas, mėgautis gamtos, pirties, sveiko ir skanaus maisto malonumais, leidžiant sau išgirsti savo kūną ir širdies balsą.
STOVYKLOS PROGRAMA:
1 DIENA Penktadienis
10:00 – Atvažiavimas ir įsikūrimas
11:00 – Susipažinimo ratas | Intencijos | Stovyklos pristatymas – atsakomybė tai laisvė.
13:00 – Pietūs
14:30 – Paskaita: Hamonija ir dvasingumas mano gyvenime: sveikatos patarimai pagal AJURVEDĄ – seniausią pasaulyje medicijos sistemą.
16:00 – YN joga (lengvi fiziniai pratimai) – hormonų balansui, Kvėpavimo pratimai. Kvėpavimas, priklausomybėms gydyti. Kaip kvėpuoti, kai kankina nemiga.
18:00 – Vakarienė
19:00 – Įvadas į sąmoningo kvėpavimo terapiją ir litoterapiją (mineralų terapiją) | paskaita | sąmoningas kvėpavimas su mineralais.
21:00 – Gaivinantis pirties ritualas
22:30 – Poilsio laikas.
2 DIENA Šeštadienis
07:30 – Joga/ Pranayama (kvėpavimo pratimai), meditacija
9:30- 11:00 – Pusryčiai/ laisvas laikas gamtoje
11:00 – Paskaita: Gyvenimo kūrėjas – Kaip kuriame savo gyvenimą?Visatos dėsniai, tikslai, vertybės.
13:00 – Pietūs
15:00 – Paskaita ir praktinės dirbtuvės: Savirealizavija ir gyvenimo VIZIJA. Materija ir dvasingumas gyvenime.
17:00 – Atjautos ir geraširdiškumo meditacija ir praktika, menas paleisti.
18:00 – Vakarienė
19:00 – Joga nidra ir garsų terapija: gilus atsipalaidavimas ir regeneracija
21:00- Pirtis ir maudynės
22:30 – Poilsio laikas
3 DIENA Sekmadienis
07:30 – Joga/ Pranayama (kvėpavimo pratimai), meditacija
09:30 – Pusryčiai
10:30 – Paskaita: Laisva valia | emocijų paleidimas, streso valdymas kasdienybėje
12:00 – Sąmoningo kvėpavimo terapija | rebefingas | energetiniai centrai
14:00 – Pietūs
14:30 – Atsisveikinimas, pasidalinimo ratas
16:00 – Stovyklos uždarymas
🗓️ Stovyklos pradžia: Biržėlio 7d. 10:00, pabaiga ir uždarymas Birželio 9d. 16:00
🎯 VIETA: jauki sodyba “Gervių pieva”, Ukmergės rajone.
🩵KAINA:
3 DIENOS | Stovyklos kaina – 200 Eur.
Į kainą įskaičiuota:
• Maitinimas sveiku vegetarišku maistu ir užkandžiai.
• Apgyvendinimas kambariuose su viengulėmis lovomis. Vyrai ir moterys gyvena atskirai.
• Praktikos, sesijos ir paskaitos.
❗️Vietų skaičius ribotas.
📍REGISTRACIJA:
Registracijai prašome atlikti avansinį mokėjimą: 80 Eur (avansinis mokėjimas nėra grąžinamas nebent rasite kitą žmogų į savo vietą).
Likusios dalies apmokėjimas galimas grynais atvykus į stovyklą/pirmą stovyklos dieną arba pavedimu prieš pirmą stovyklos dieną.
📎Sąskaita apmokėjimui:
Aušra Kazlauskaitė
LT324010049500427253
Paskirtis: Už stovyklą
Atlikus mokėjimą, prašome informuoti e-paštu: aj.kazlauskaite@gmail.com arba FB: AusraKa. Tolimesnę informaciją apie stovyklą gausite e-paštu/asmeninę žinute.
💛 STOVYKLĄ VEDA:
Aušra Kazlauskaitė- jogos (RYS200), meditacijos ir rebefingo mokytoja. Asmeninio augimo trenerė, koučingo specialistė (ICF), hipnoterapeutė, lektorė, vedanti paskaitas ir kursus asmeninio efektyvumo temomis. Asmeninėse sesijose dirbanti su žmonėmis nuo 2020 m. Sąmoningumo, patyriminių stovyklų organizatorė Lietuvoje ir užsienyje. Ajurvedos praktikė dirbanti su teta healing, reiki, kristalų terapija. Gilina žinias Vedų raštuose, studijuoja psichoterapija (HEPI).
Facebook/instagram: AusraKa
🗓️ ARTĖJANTYS RENGINIAI: Rebefingo specialsitų mokymai su kvėpavimo meistru Dan Brule: https://www.ausraka.com/danbrulelietuva/
Patyriminė stovykla moterims Malijorkoje Rugsėjo 16-23d.: www.ausraka.com
✨✨✨
Jei turite klausimų – drąsiai kreipkitės!
Su meile
Aušra