Asmeninės Koučingo sesijos 🎯

Dažnai mes žinome ką turime daryti ir ko norime tačiau esame tarsi įstrigę cikle, kuris laiko mus tam tikrame lygmenyje.

Kiekvienas esame sudaryti iš tam tikrų įpročių, kurie mus formuoja.

Pats stipriausias mūsų įprotis-mąstymo būdas.

Jeigu norime proveržio gyvenime, turime išvalyti senus, nereikalingus modelius, pakeisti juos naujais ir koncentruotis į pusiausvyrą tarp kūno, proto ir sielos balanso.

⚜️Kam žmogui reikalingas koučeris?

95% mūsų elgesio yra nesąmoningas elgesys, kuris mums padeda operuoti gyvenime.

Kiekvienas iš mūsų gyvename pagal istorijas, kurias pasakojame sau, aplinkiniams, kurios yra kaip mūsų tiesos, įsispaudusios giliai, kurių mes net nepastebime.

Tam tikri elgesio modeliai gali tapti destrukciniai, neleisti pasiekti norimo tikslo, galiausiai pajausti LAIMĘ, RAMYBĘ , PILNATVĘ gyvenime.

Problema yra tame, kad daugelis pradeda ieskoti laimės išorėje, kai visi resursai, yra MUMYSE.

Kad ir kiek skaitytume, mokytumėmės, klausytume išmintingų mokymų, svarbiausias mokymosi elementas yra refleksija-išgirsti kokià istorija/programa operuojame, o tam dažniausiai reikalingas kitas nešališkas žmogus.

Kaip negalime savęs pasikutenti, taip ir negalime pamatyti savo “aklųjų zonų” (angl. Blind spots) kuriose nesąmoningai užstringame/pasiklystame negalėdami jausti gyvenimo laimės, ramybės, pilnatvės.

Asmeninės koučingo sesijos, tai galimybė pažinti save ir savo mąstymo būdą, atrasti savo vidinius resursus, pakelti savo energiją ir atrasti ramybę, laimę ir pusiausvyrą gyvenime.

Kviečiu į asmeninę sesiją, pokalbiui. ☕️
Daugiau -asmenine žinute ✉️
Susisiek: Instagram/Facebook – Ausrak Ka.

KAINA: 1h- 60 Eur.

Viskas prasideda nuo vieno žingsnio, savęs pažinimo keliu 💛