HIPNOTERAPIJA

Hipnoterapija – Tai raktas į mūsų pasąmonės programas, kurios gyvenime kuria destruktyvius rezultatus.

Tam, kad sukurtume tokį gyvenimą kokio norime, turime paleisti viską kas trukdo aukščiausiam potencialui ir meilei atsiverti.

Šios hipnoterapijos tikslas – grįžti į savo tikrąją esybe, priimti gausą, keisti savo įsitikinimus ir vidinę būseną iš trūkumo į gausos. Sprendimus primame iš būsenų, jeigu viduje esame gausos būsenoje, tuomet dar daugiau jos ir pritraukiame savo gyvenime, mūsų gyvenimas yra ne tai ko norime, o tai kas esame.

95% mūsų elgesio kyla iš pasąmonės, tai reiškia,kad mūsų elgesys yra automatiškas, kurio net nepastebime. Mūsų veiksmai yra mūsų emocijų ir minčių rezultatas.  Norint keisti dabartinius rezultatus, turime keisti mintis arba konkrečiau įsitikinimus. Įsitikinimai- tai per kurį laiką susiformavę neuronų tinklai mūsų smegenyse.

Pasąmonė daro įtaką mūsų mąstymui. Kartojamos mintys tampa pasąmonės dalimi, todėl išmintingai turime rinktis ką galvoti.

Kaip formuojasi įsitikinimai

Įsivaizduokite žalią pievutę, kurioje nėra jokio takelio, tačiau jeigu pradėsite ja vaikščioti kiekvieną dieną, po kurios laiko pievutėje susiformuos takelis. Taip mūsų smegenyse formuojasi naujos neuronų jungtys. Tai kas mums nuolatos kartojama, “įsirašo” į mūsų smegenis, susikuria naujas “takelis”, naujos neuronų jungtys.

Tai puikiai supranta didžiosios reklamos agentūros, kurios mums nuolat kartoja kažką pirkti, įdainuoją prekės pavadinimą ar dar kitaip kartoja, o mes einame ir perkame, net nesusisimąstydami kodėl. Nes takelis jau suformuotas.

Taip susiformuoja ir kiti neigiamai takeliai mūsų gyvenime, tai yra destruktyvūs įsitikinimai ir programos griaunančios gyvenimą, laikančios trūkume, sukeliančios nerimą, stresą, baimes.

Hipnoterapija –  efektyvus ir patikimas būdas norint pakeisti savo senus neuronų tinklus, kurie yra nebenaudingi, kurie riboja, sukelia baimes, stresą, nerimą.

Kas vyksta hipnoterapijos metu

  • Fiziniu lygmeniu:

Raumenų atsipalaidavimas, pulso suletėjimas, deguonies ir kraujospūdžio sunaudojimo sumažėjimas, gili koncentracija.

  • Psichologiniu lygmeniu:

Smegenų bangų dažnių suletėjimas (pereinama į teta smegenų bangų dažnį), emocijų paleidimas, perėjimas į pasąmonę, negatyvių ribojančių įsitikinimų keitimas, įteigiami nauji stiprinantys, palaikantys įsitikinimai, kurie tampa naujomis neuronų jungtimis.

Tam, kad paleisti mes turime grįžti į tai ką turime paleisti.

  • Gausos hipnoterapijoje naudojami 3 pagrindiniai hipnoterapijos metodai:
  1. Hipnoanalizė – įsisąvinant ir išjaučiant savo užgniaužtas patirtis. Hipnoanalizė teigia, jog asmens problemos yra išsprendžiamos , tik kai jis suvokia savo užgniaužtas patirtis ir kai jas atskleidžia (patiria).
  2. Kognityvinė elgesio hipnozė – remiasi KET (kognityvine elgesio terapija) ir mindfulness technikomis, įrodytomis moksliškai, lavinant vaizduotę ir sutelkti.
  3. Eriksoninė hipnozė – naudojami netiesioginės įtaigos būdai, metaforos ir afirmacijos.

Ši hipnoterapija įrašyta kreipiantis į moteriškąją gimine, todėl rekomenduojama moterims.

“Esame priklausomi nuo praeities įsitikinimų ir emocijų. Savo įsitikinimus suvokiame kaip tiesas, o ne idėjas, kurias galime pakeisti. Jei esame kuo nors įsitikinę, galime nematyti aiškių priešingų įrodymų. Daugelis įsitikinimų neigiamai veikia sveikatą ir laimę.” Joe Dispenza

KADA ATLIKTI HIPNOTERAPIJĄ: Galima atlikti tiek ryte, tiek vakare prieš miegą.

KIEK KARTŲ: Rekomenduojama – 21 dieną arba tiek kiek norėsite, pokyčiai jaučiami jau po pirmos hipnoterapijos.

TRUKMĖ: Hipnoterapijos trukmė 30min, garso takelis tęsiasi iki 35 min.

KAINA: 20 Eur

KAIP ĮSIGYTI:

Prašome užpildyti registracijos formą ir būsite pridėti prie grupės, kurioje galėsite klausyti hipnoterapijos. Klausymų skaičius nėra ribojamas.

REGISTRACIJOS FORMA (paspausti).

“Geriausias būdas nuspėti ateitį yra ją kurti ne iš to, kas žinoma, bet iš nežinomybės. Kai pasijuntante nejaukiai naujoje situacijoje ar nežinomybėje, būtent ten ir gali  įvykti magiški dalykai.” Joe Dispenza

Esu be galo dėkinga galėdama palydėti Jus šioje nuostabioje Kelionėje.

Dėl papildomų klausimų rašykite: Facebook/instagram: Ausra Ka