Kvėpavimo meistro Dan Brule (JAV) kvėpavimo seminarai Vilniuje
Liepos 26-27d. Rugpjūčio 2-3d.

💎 Sąmonigo kvėpavimo menas – Brangenybė kuri yra paslėpta Mumyse.

🩵 Šie seminarai suteikia galimybę pažinti savo kvėpavimą tokiu būdu, atrasti savyje glūdančius resursus, išmokti natūraliai jausti prigimtinį džiaugsmą, laisvę, dėkingumą gyvenimui, Naudojant savo vidinius resursus, išmokti kvėpavimo technikų, kurios mažina stresą, padeda atsikratyti baimių ir įtampų, atskleidžia Jūsų vidinį, kūrybinį potencialą ir yra visuomet Jums prieinamos.

“BE JOKIOS ABEJONĖS PAGRINDINIS DALYKAS GAUTAS IR ATIDUOTAS, AIŠKIAI SUVOKTAS, IŠJAUSTAS, APSIKEISTAS, IŠDAUGINTAS IR IŠPLĖSTAS -TAI MEILĖ.” mokymų dalyvis apie praėjusį Dan Brule seminarą.

♕ Apie Dan Brulé:
• Pasaulyje garsus kvėpavimo technikų pradininkas, mokytojas, dirbęs su geriausiais pasaulyje pripažintais medicinos ekspertais, įmonių vadovais ir savo srities ekspertais įskaitant Tony Robbinsą.
• 8-nių geriausiai savo srityje parduodamų knygų autorius. Knyga „Tiesiog kvėpuokite“ išversta į lietuvių kalbą.
• Prana jogos ir Chi Kung meistras
• Nuo 1970 m. Danas asmeniškai apmokė daugiau nei 150,000 žmonių 67 skirtingose pasaulio šalyse naudoti kvėpavimą savęs gydymui, dvasiniam pabudimui, savo savijautos gerinimui.
• Buvęs JAV Karo laivyno Medicinos giliųjų vandenų nardytojas, Vietnamo veteranas
• Visą gyvenimą mokosi gydymo meno, Zen ir Meditacijos
• Įkūrė Tarptautinį gyvenimo įgūdžių ir gydymo meno institutą
• Kvėpavimo misionierius ir guru, daugiau nei 45metus keliaujantis po pasaulį ir padedantis žmonėms pažinti save įvairių kvėpavimo technikų pagalba.
• Pripažintas savo srities ekspertas, kuriam kvėpavimas yra aistra ir pašaukimas.
• Padėjo pagerinti gyvenimo kokybę visiems, praktikuojantiems jo mokomą kvėpavimo metodą

⚜️ Seminaro programoje – sąmoningo kvėpavimo praktikos ir teorija.
NAUDA – puiki sveikata ir stabilios emocijos, didžiuliai energijos kiekiai, greitas jėgų atstatymas, gražios kūno formos, realizuoti tikslai, peržengtos galimybių ribos, drąsa, kūrybinio potencialo atvėrimas, gilluminė transformacija ir dvasinis nubudimas.

⚜️Kvėpavimo seminarai – tai reali galimybė pradėti (arba tęsti) keisti savo gyvenimą nuo įpročių iki svarbiausių gyvenimo įvykių.

⚜️Seminarų temos apjungs fiziologiją, psichologiją ir dvasingumą. Išmoksite pagrindinius kvėpavimo pratimus ir patys galėsite pajausti, jog kvėpavimas gali būti naudojamas kaip galinga technika asmeniniam augimui ir gyjimui.

⚜️Jūs sužinosite kaip naudojant kvėpavimą sumažinti stresą ir nerimą, su kuriais susiduriame kiekvieną dieną darbe, gatvėje ir asmeniniame gyvenime. Jūs išmoksite sąmoningo kvėpavimo galia praplėsti sąmonę ir įnešti daugiau ramybės ir meilės sau.

💎 Seminarų metu, naudojant kvėpavimą, išmoksite:
✔️Transformuoti mintis, kūną ir dvasią;
✔️Pažadinti gydomąją ir kūrybines energijas;
✔️Tapti sąmoningesniais ir budresniais;
✔️Greičiau ir giliau atsipalaiduoti įvairiose gyvenimo situacijose;
✔️Padėti gyti sau ir kitiems;
✔️Pagerinti kūrybinės energijos tekėjimą ir suaktyvinti gyvybingumą.
✔️Jūs išmoksite specialių kvėpavimo technikų, pratimų ir meditacijų, kurie gali įnešti daugiau gylio į jūsų jausmus, santykius ir gyvenimą aplamai. Išmoksite senovinių ir unikalių kvėpavimo pratimų ir technikų, padėsiančių pagerinti jūsų fizinę būklę, psichologinę ir emocinę sveikatą, asmeninį augimą ir tobulėjimą, sportinę ištvermę, verslo valdymą, intuiciją ir dar daugiau.
✔️Jūs sužinosite paslaptis, kurias perdavė didieji išminčiai, jogai, meistrai, šventieji ir kovotojai, gebantys kontroliuoti kvėpavimą, mintis, kūną ir emocijas.
🏅 Dan Brule moko kvėpavimo paslapčių Olimpinius atletus, elitinius kovotojus ir kovos menų meistrus, aukščiausią kvalifikaciją turinčius psichologus, psichoterapeutus, gydytojus, konsultantus ir koučerius. Vienas iš jų yra tarptautiniu mastu gerai žinoma žvaigždė Tony Robbins.

🌞 Liepos mėnesį. Dan Brule atvyksta į Lietuvą tam, kad perduotų savo žinias ir jums!!!

🗓️ Liepos 26d. (penktadienis) seminaro laikas 19:00 – 22:00val.
🗓️ Liepos 27d. (šeštadienis) seminaro laikas 19:00 – 22:00val.
🗓️ Rugpjūčio 2d. (penktadienis) seminaro laikas 19:00 – 22:00val.
🗓️ Rugpjūčio 3d. (šeštadienis) seminaro laikas 19:00 -22:00val.

❗️❗️VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, KVIEČIAME REGISTRUOTIS JAU DABAR ❗️❗️

🇱🇹 SEMINARAS VYKS ANGLŲ KALBA SU VERTIMU Į LIETUVIŲ KALBĄ.

📍Vieno seminaro kaina 75 Eur
📍Registuojantis į 4 seminarus kaina – 500 Eur.

GERA ŽINIA: REGISTRUOJANTIS IKI liepos 1d., ir dalyvaujant visas keturias dienas, mokėsite ne 500 , bet 450EUR.

Jei visas keturias dienas negalite būti, pakvieskite kartu dalyvauti savo draugus!

🎁 Specialistų programos dalyviai seminaruose gali dalyvauti svečio teisėmis, kaip pagalbininkai, tačiau registracija taip pat BŪTINA.

🎯 VIETA: Panorama Hotel, Adresas: Seinų g. 4, Vilnius

📍Pasiimti su savimi: jogos kilimėlį, pleduką apsikloti, užrašus, rašymo priemonę. Apranga: patogi, nevaržanti.

📎 REGISTRACIJA:
Registruojantis į seminarą prašome užpildyti registracijos formą:https://forms.gle/ZEYGohXdeqwWG2M37

📎 Registracija patvirtinama atlikus mokėjimą:
Sąskaita apmokėjimui:
Aušra Kazlauskaitė
LT324010049500427253
Paskirtis: Dan Brule seminaras (data/datos)

📩Kilus klausimams kreiptis: danbrulelietuva@gmail.com
💟Prisijunkite facebook’e: Dan Brule Lietuva Renginiai

💎 Dan Brule žodžiai, perduoti seminarų dalyviams:
“Aš norėčiau, kad žmonės žinotų, jog jie gali keisti savo “proto-kūno sistemą” naudodami sąmoningą kvėpavimą tam, kad atsiverti ir priimti daugiau energijos, kad energija tekėtų… Nes dažniausiai žmogaus sistema susitraukia, staiga gavus didžiulį energijos kiekį. Ir visiškai nesvarbu, ar tai būtų didžiulis skausmas, didžiulė meilė, didžiulė ramybė, ar didžiulis džiaugsmas. Jeigu yra didžiulis energijos kiekis, žmogaus sistema automatiškai (nesąmoningai) susitraukia, užsiblokuoja… Tad jeigu net sąmoningai mes trokštame daugiau meilės, daugiau dieviškosios energijos, mūsų kūnai dažnai nuo intensyvumo įsitempia, o protai “nesąmoningai” užsidaro. Būtent todėl naudojamas dvasinis kvėpavimas, kad būtume atviresni subtilesnei, aukštesnei energijai priimti. Ir žinoma, sąmoningą kvėpavimą naudojame tam, kad išlaisvinti savo galias, įkūnyti savo Aukščiausiąją Savastį. Mes naudojame kvėpavimą, kad taptume visiškai laisvi!

💎 Žmonių atsiliepimai po Dan Brule mokymų:
“Dan Brulé yra tikras meistras. Jis suteikia žinias, įžvalgas, visą mokslą, suprantamai ir aiškiai. Mane žavi,kad toks profesionalas yra kartu toks nuoširdus ir šiltas žmogus. Džiaugiuosi,kad sudalyvauvau jo mokymuose šie mokymai be galo praplėtė suvokimą apie žmogaus sveikatą, gyvenimo būdą, gavau daugiau nei tikėjausi.” Daina
“Man labai patiko seminaras, gavau daug naujų įžvalgų kurias pritaikysiu su klientais praktiškai. ” Paulius
“Būti mokytojo energijoje yra be galo gera, vien tik būvimas šalia jo įkvepia ir pakrauna, jautiesi priimtas toks koks esi, tai kaip dvasinis pabudimas, tokia meilė ir ramybė širdyje. Išmokau iš Mokytojo be galo daug ir per 4 metus kiek dalyvauju jo mokymuose sužinau vis naujų dalykų, įsikvėpiu ir prisipildau jo neišsenkančio meilės šaltinio.” Dalia
“Tiesiog wow, esu dalyvavusi prieš tai sesijoje, su Danu tai yra kitas lygis, toks įkvepiantis mokytojas, be galo malonus ir draugiškas, su juo jaučiausi taip ramiai ir saugiai. Gavau daug naudingos informacijos ir įžvalgų, puikiai suorganizuotas renginys ir mokymai. Esu be galo dėkinga.” Kristina

Daugiau apie Dan Brule renginius Vilniuje:
www.ausraka.com/danbrule

Daugiau Dan Brule renginių VIlniuje:

⭐️ Liepos 26, 27d. Kvėpavimo meno dirbtuvės su kvėpavimo meistru Dan Brule
https://fb.me/e/4QO79Qm96
⭐️ Liepos 26, 27d.: Kvėpavimo seminarai Vilniuje su kvėpavimo meistru Dan Brule (JAV)- https://fb.me/e/aXPVSflq1
⭐️ Liepos 28d.: Meistriškumo klasė su kvėpavimo meistru Dan Brule (JAV) – https://fb.me/e/DHWNcLb7
⭐️Liepos 28 -Rugpjūčio 4d. Sertifikuoti kvėpavimo specialistų (rebeferių) kursai su meistru Dan Brule (JAV) – https://fb.me/e/6tTYTOeTG
⭐️ Rugpjūčio 2,3d.: Kvėpavimo seminarai Vilniuje su kvėpavimo meistru Dan Brule (JAV) – https://fb.me/e/aXPVSflq1

💎Renginį organizuoja: Aušra Kazlauskaitė- jogos (RYS200), meditacijos ir rebefingo mokytoja. Asmeninio augimo trenerė, koučingo specialistė (ICF), hipnoterapeutė, lektorė, vedanti paskaitas ir kursus asmeninio efektyvumo temomis. Asmeninėse sesijose dirbanti su žmonėmis nuo 2020 m. Sąmoningumo, patyriminių stovyklų organizatorė Lietuvoje ir užsienyje. Ajurvedos praktikė dirbanti su teta healing, reiki, kristalų terapija. Gilina žinias Vedų raštuose, studijuoja psichoterapija (HEPI). Daugiau (www.ausraka.com)

💟Esate kviečiami ir laukiami !